KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13407039
nr 1340 7039
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Åke Rolfstadius (f. 1918), Signerad, "Fruktträd Italien". Olja på duk, 72x91cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:43:07
6/8 21:52:14